Nowoczesne podejście do konwersji - Gotolstoy

Nowy sposób na kontakt z Twoimi potencjalnymi klientami. Gotolstoy to bardzo ciekawe rozwiązanie, przeprowadzamy interaktywną rozmowę z naszymi klientami. Osoba oglądająca wideo otrzymuje pytania, na które - jak zechce - otrzyma odpowiedź. Wystarczy wybrać i kliknąć.

Jak to działa?

Tolstoy bazuje na filmach osób, miejsc lub Twoich produktów, które sprzedajesz. Po złapaniu telefonu i nagraniu kilku filmów przedstawiających swoją działalność, usługi i zespół, materiał wgrywamy do aplikacji.

Na platformie ustawiamy kolejność, ustawiamy pytania i BACH. Nasz interaktywny chat jest gotowy do publikacji. Jedną rzeczą, która dzieli nas od poprawy konwersji na stronie jest dodanie kawałka kodu na swoją witrynę.

Możemy dopasowywać wiele scenariuszu na różnych podstronach.

Jak korzystać?

Sprawdź najpopularniejsze zapytania dotyczące Twojej firmy i napisz na ich bazie krótki skrypt. Możesz promować tak swoje produkty, opowiadając o nich bezpośrednio do klienta. Przedstawić możesz swój zakres usług lub samego siebie.

Jak to w takich produktach bywa, ich użyteczność jest ograniczona jedynie przez wyobraźnie przedsiębiorstwa. Dlatego Gotolstoy jest miejscem, gdzie jesteśmy w stanie wyprzedzić konkurencje w wyścigu na innowacje i zaangażowanie.

Co zostało?

Wskakuj na Tolstoy, łap telefon i stwórz niepowtarzalne wrażenie zakupowe.

 

Wyślij zapytanie