Video-chat i Awatar od sztucznej inteligencji

Wybierz swojego ambasadora:

Świat marketingu Internetowego możemy podzielić na wiele kategorii:

pozycjonowanie stron, marketing treści, performance marketing i wiele, wiele innych. Jednym z niepodważalnych i przy tym skutecznych rozwiązań jest marka osobista. Z pozoru prosta strategia, - gdzie nagrywamy filmy o naszych produktach i dzieląc się wiedzą, sprzedajemy, - w rzeczywistości wymaga wiele odwagi i pewności.

Gdzie wykorzystać?

Wideo króluje w internecie na Youtube, Facebook, Instagram, Tiktoku i wielu innych platformach. Filmy są traktowane przychylniej przez algorytmy niż teksty czy grafiki na niemal wszystkich social media.

Dlatego żadna marka, tym bardziej mali lub średni przedsiębiorcy nie powinni lekceważyć tego trendu.

Sztuczny Awatar — Sztucznej Inteligencji

Podczas pracy nad materiałami do Internetu wymagany jest ambasador, który swoją twarzą, często imieniem i nazwiskiem firmuje przekazywaną wiedzę. Dlatego w Internecie coraz więcej pojawia się platform, które oferują sztucznych sprzedawców, już tak realistycznych, że tylko wprawne oko może ich rozróżnić.

Dlaczego warto?

 

  • Nie potrzebujemy zgody na przetwarzanie wizerunku prezentera
  • Nie potrzebujemy sprzętu audio-video ani ich operatorów
  • Awatar jest realistyczny i opowie, co mu napiszesz
  • Awatar jest realistyczny i opowie, co mu napiszesz
  • Jest to ogromna oszczędność czasu
  • Awatar jest tańszy od pracownika zatrudnionego do realizacji kontentu do Internetu
  • Koncepcja Awataru nie jest jeszcze popularna, dlatego personalizujesz przekaz i ofertę dla swoich klientów

Jak wykorzystać?

Awatar mówi po polsku i możemy go wykorzystać w filmie o firmie, tutorialu, prezentacji czy na każdej stronie produktowej. Każda strona produktowa może posiadać dedykowany kontent, czytany przez naszego Awatara. Kontent ten może dotyczyć produktu, szczegółów dostawy, czy może oferować promocje.

Wisienką na trocie jest sytuacja, gdy Awatar skonfigurujemy w interaktywną rozmowę. Klient po kliknięciu wideo jest w stanie wybrać zagadnienie, które go interesuje, a Awatar odpowie mu na nurtujące pytania. Tworzymy tak interaktywny video-chat.

Dlaczego Video-Chat?

Podczas rozmowy możesz pokazać wnętrze swojego sklepu albo zaprosić na spacer po dziale promocji albo pokazać omawiany produkt. Ilość możliwości wykorzystywania video w marketingu jest nieskończona.

Wyprzedź konkurencję!

Napisz do nas i ciesz się swoim awatarem

już w przeciągu 3 dni.


Wyślij zapytanie